Master of Business Administration

Praca

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Prowadzi studia pierwszego stopnia, studia podyplomowe oraz MBA.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Koordynator Studiów Podyplomowych w miastach wojewódzkich.

OPIS STANOWISKA:

  • nawiązywanie kontaktów i dbanie o prawidłowy przebieg współpracy z instytucjami i organizacjami lokalnymi w zakresie rozpowszechniania oferty studiów MBA
  • opracowywanie i realizacja strategii promocyjnych, docieranie do nowych grup kandydatów
  • obsługa organizacyjna studiów MBA, prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją studiów
  • zarządzanie pełną dokumentacją kandydata, słuchacza
  • bieżąca obsługa kandydatów na studia
  • stała współpraca z wykładowcami

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, przedsiębiorczość
  • wysokie kompetencje interpersonalne, komunikacyjne
  • stanowczość, asertywność, kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność i pracowitość
  • gotowość pracy w weekendy
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • możliwość samodzielnego organizowania sobie pracy
  • możliwość świadczenia pracy z domu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę
  • honorarium odpowiednie do kwalifikacji i osiągnięć
pracownicy_800

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@wwsb.edu.pl w temacie meila wpisując KOORDYNATOR